Wystawa niezwykłych zdjęć olsztyńskiego fotografa. W Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej podziwiać można prace Michała Piłata.

Jak zobaczyć muzykę? O tym będzie można przekonać się do 17 stycznia. W piątek odbył się wernisaż prac artysty ze stolicy regionu. Jak sam przyznaje - dwadzieścia lat po tym, jak pojawił się na świecie, w jego życiu pojawiły się jednocześnie dwie pasje: fotografia i muzyka.

- Przez kilka lat podświadomie dążyłem do tego, aby połączyć ze sobą te dziedziny - mówi Michał Piłat. - W taki sposób odnalazłem się w fotografii koncertowej, która działała na mnie jak narkotyk. Latami uczestniczyłem w setkach koncertów. Fotografowałem w najróżniejszych warunkach, na różnych scenach sukcesywnie szlifując warsztat. Swoje prace staram się zawsze nasycić zarówno klimatem, emocjami, jak i bliżej nieokreślonym pierwiastkiem przypadku, eksplorując eksperymentalne techniki fotograficzne.

Wystawę zatytułowaną "Zobacz muzykę" zobaczycie w Galerii Stary Ratusz WBP przy ul. Stare Miasto 33. Prace będzie można oglądać do 17 stycznia.