Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zwracają się z prośbą o pomoc w odnalezieniu zaginionego 35-letniego Krzysztofa Maliszewskiego. Mężczyzna zaginął dziś w nocy, choruje na autyzm i nie posiada realnego kontaktu z rzeczywistością.

Komenda Miejska Policji w Olsztynie prowadzi czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu zaginionego Krzysztofa Maliszewskiego. 35-latek dziś w nocy wyszedł z lokalu przy ul. Chełmińskiej i do chwili obecnej nie powrócił.

Mężczyzna choruje na autyzmi i nie posiada realnego kontaktu z rzeczywistością. Ma 180 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, nosi okulary korekcyjne. Miał na sobie czarno-białą kurtkę.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, proszone są o jak najszybszy kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23 pod nr 112 lub z osobą bezpośrednio prowadzącą czynności poszukiwawcze pod nr tel. 605-549-341. Informacje można również przesyłać mailowo: prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl